logo

Sosyal Medya Hizmetleri

Teknik Destek

Google Hizmetleri

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Kurumsal Marka Yönetimi

Bizimle İletişime Geçin.
Sosyal Medya Hesaplarınızı İnceleyerek Size Özel Çözümler Sunabilmemiz İçin Bizimle İletişime Geçin.

0(850)346 7730

destek@famesosyalmedya.com

Muğla / Bodrum

0(850)346 7730

Muğla - Bodrum

Top

Referanslarımız

FaMe Sosyal Medya / Referanslarımız

Ezgi Uzgel

Bodrum'a taşındığımda yeni bir iş kurmaya karar verdim. Ancak online bir iş kurmak için aslında hiç de tecrübem yoktu. O yüzden kafamda birçok soru vardı. FaMe Sosyal Medya bütün sorularımı sabırla cevapladı bana çok yardımcı oldu ve sıfırdan birlikte onların desteği ile bu işi kurdum Instagram benim dükkanıma haline geldi bir buçuk senedir birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz bütün hizmetlerinden çok memnun kaldım gönül rahatlığı ile Herkese tavsiye ederim.

Instagram'ına Git
Başak Bilgen Camgöz

Başak Bilgen Camgöz

Profesyonel hizmeti, dürüst, çözüm üretici ve cana yakın yaklaşımla almak istiyorsanız “Fame Medya” doğru adres... Benim işlerimin, ekibimin bir parçası gibi hissediyorum...

Instagram'ına Git
Gülen Gündüz Yılmaz

Gülen Gündüz Yılmaz

Her zaman sorularımıza net ve doğru cevaplarla gelen; klişe ve genel geçer bilgiler aktarmak yerine, açık ve nokta akışı yönlendirmeler yapan; her zaman hızlı geri dönüş yapan; işinin uzmanı bu ekiple çalışmanızı tavsiye ederim.

Instagram'ına Git
Dilek Aslan

Dilek Aslan

.Merhaba, ben Dilek Aslan. Kuaför ve güzellik uzmanıyım. Bir işletmeci olarak ben de her firma sahibi gibi markalaşmak adına sosyal medya yöneten ve bu alanda bilgili kişiler ile çalışmalarım oldu. Tesadüf eseri konuyu görüştüğüm bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fatih bey ile tanıştım. Ve sosyal medya hesaplarımın hemen hepsinde destek aldım. Çok memnun kaldım. İlerleyen süreçte de çalışmaya devam edeceğim.

Instagram'ına Git
Göksel Aksel

Göksel Aksel

FaMe Sosyal Medya bugüne dek çalıştığım en güvenilir firma. Sosyal medya alanında yenilikçi ve hızlı çözümler üretmekte harikalar. FaMe Sosyal Medya'dan her anlamda çokk memnunum.

Instagram'ına Git
Sevim Zey

Sevim Zeynep

Aşırı memnunum, Sosyal Medya konularında birine güvenmek çok önemli gerçekten size gözüm kapalı güveniyorum ve her konuda en kısa süre içinde yardımcı oluyorsunuz. Teşekkür ederim.

Instagram'ına Git
Serkan Kocasarı

Serkan Kocasarı

Hizmeti ve kaliteyi öneriyorum çok anlayışlı ve sağlam bir ekip.Tavsiye ederim.

Instagram'ına Git
Çağla Berca

Berca Çağla

Aşırı memnunum, tüm sponsorlu reklamlarımı FaMe Sosyal Medya'ya düzenletiyorum ve güzel sonuçlar alıyorum.

Instagram'ına Git
Alpay Ilgaz

Alpay Ilgaz

İşletmem için aldığım destekten gayet memnunum sayenizde sosyal platform üzerinden belli bir müşteri kitlesine ulaşmış olduk teşekkürler

Instagram'ına Git
Gökçe Yıldız

Gökçe Yıldız

Hesabım çalınmıştı, o gün FaMe Sosyal Medya'yı buldum. 10 gün içerisinde hesabımı kurtardılar ve o günden beri hem işletmem hem kişisel hesabım için tüm Sosyal Medya hizmetlerimi FaMe'den karşılıyorum. Teşekkür ederim özverili çalışmaları için.

Instagram'ına Git
Gökçe Göktepe

Gökçe Göktepe

Sosyal medya da destek arayanlara profesyonel yardım alabileceğiniz güvenilir adres.

Instagram'ına Git

Nazlı Uslu

Instagram'da reklam hesabım kapatıldığı için reklam veremiyordum ve satışlarım düşmeye başlamıştı. FaMe Sosyal Medya ile iletişime geçtim ve gün içerisinde sorunumu çözdüler. Sonrasında sponsorlu reklamlarımı düzenlemeye başladılar. Şu an satışlarım istediğim rakamlara ulaştı. Yardımları için teşekkür ederim.

Instagram'ına Git