logo

Sosyal Medya Hizmetleri

Teknik Destek

Google Hizmetleri

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Kurumsal Marka Yönetimi

Bizimle İletişime Geçin.
Sosyal Medya Hesaplarınızı İnceleyerek Size Özel Çözümler Sunabilmemiz İçin Bizimle İletişime Geçin.

0(850)346 7730

destek@famesosyalmedya.com

Muğla / Bodrum

0(850)346 7730

Muğla - Bodrum

Top

Instagram Türk Gerçek Takipçi Arttırma

Instagram Türk Gerçek Takipçi Nasıl Arttırılır? Bu Yazımızda Gerekli Detayları Bulabilirsiniz.
Instagram Türk Gerçek Takipçi Arttırma

Instagram Türk Gerçek Takipçi Arttırma

Sosyal medya kullanıcıları her zaman takipçilerinin yüksek olmasını istiyor. Çünkü takipçi sayısı eğer bir markaysanız güvenilirliğinizi, kişisel bir hesap kullanıcıysanız da popülerliğinizi gösteriyor.

Instagram için eskiden bot hesaplarla yapılan takipçi yükseltme işlemleri güncelleştirmelerden sonra imkansız hale geldi. Aynı zamanda bu bot takipçiler hesabınızın güvenliğini riske atıyor, sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar takipçilerinizi incelerse istediğiniz olumlu izlenimi bırakmıyor. Bot takipçilerle yükselttiğiniz takipçileriniz bir süre sonra bu hesapların Instagram tarafından kapatılması sebebiyle de hızlıca düşüyor. Bu durumda takipçi sayınızı nasıl belli bir sayıya getirebileceğinizden bahsedelim.

Son dönemde popüler olan çekiliş sayfaları aracılığıyla, Instagram Türk Gerçek Takipçi artırımı yapabiliyoruz. Bu sistem ile hesabınızın daha güvenilir gözükmesinin yanı sıra;

  •  İşletme hesabı kullanıyorsanız satışlarınızın artmasını,
  •  Kişisel hesap kullanıyorsanız da etkileşimlerinizin artmasını sağlayabiliyorsunuz.

Takipçi sayınız 10000 rakamını geçtikten sonra, hikayelerinizde kullanabileceğiniz Yukarı Kaydır seçeneği aktif olacaktır. Bu özellik  Youtube kanalınıza ya da web sitenize, Instagram üzerinden yönlendirme yapabilme imkanı tanır.

Tabi ki bu sektörde de çok fazla dolandırıcı, hediyesini vermeyen çekiliş sayfaları ya da sizinle iletişime geçerek sizden para alan fakat size bot takipçi gönderen pek çok kişi var. Firmamız tam olarak bu sebeplerle güvenilir iş ortağı olan sayfalarda daha kaliteli Instagram kullanıcılarının sizi takip etmesini sağlıyor. Satın aldığınız takipçi sayısına göre, bazı kullanıcıların sizi çekiliş bitişinde takipten çıkaracakları ihtimaline karşı Ücretsiz Tamamlama Hakkı veriyoruz. Instagram Türk Gerçek Takipçi Arttırma fiyatlarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

No Comments

Post a Comment