logo

Sosyal Medya Hizmetleri

Teknik Destek

Google Hizmetleri

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Kurumsal Marka Yönetimi

Bizimle İletişime Geçin.
Sosyal Medya Hesaplarınızı İnceleyerek Size Özel Çözümler Sunabilmemiz İçin Bizimle İletişime Geçin.

0(850)346 7730

destek@famesosyalmedya.com

Muğla / Bodrum

0(850)346 7730

Muğla - Bodrum

Top

Instagram Canlı Yayın İzlenme

instagram-canli-yayin

Instagram Canlı Yayın İzlenme

Sosyal Medyada özellikle pandemi döneminde canlı yayınlar daha aktif olarak kullanılmaya başladı. Haber kaynağı olarak bile kullanılmaya başlayan sosyal medya platformlarında en çok kullanılan özelliklerden biri de canlı yayınlar oldu. Instagram kullanıcı sayısının fazlalığı sayesinde canlı yayınlar için en çok tercih edilen platform.

Instagram canlı yayınlarını nasıl yapabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

  • Instagram’ın güncel versiyonunu kullandığınızdan emin olun. Güncel olup olmadığından emin değilseniz, uygulama markete giderek kontrol edebilir ve güncel değilse güncelleyebilirsiniz.
  • Instagram hesabınıza giriş yapın. Ana sayfada sol tarafta yer alan kamera ikonuna tıklayın.
  • Ekranın en alt tarafında yer alan normal yazısından sağ tarafa doğru kaydırdığınızda canlı yazısı gelecektir.
  • Bu yazıya tıkladıktan sonra başla butonuna tıkladığınızda bağlantınız kontrol edilecek ve tebrikler canlı yayındasınız.

Canlı yayın izleyici sayınız ne kadar yüksekse, izleyicilerin yayında kalıcılığı o kadar artacaktır. Yüksek sayılı canlı yayın izlenmesini gören izleyiciler, yayındaki kişi sayısından etkilenerek merakla yayını izler. Aynı zamanda yayıncı için de bir motivasyon kaynağı olmaktadır. İkili yapılan yayınlarda da diğer yayıncıyı, canlı yayın izlenmelerinizin yüksekliğiyle etkileyebilirsiniz. Popülaritenizi arttırır. Bu sebeple Instagram canlı yayın izlenme hizmetimizden faydalanmak isterseniz, buraya tıklayarak fiyatları görebilirsiniz.

No Comments

Post a Comment