logo

Sosyal Medya Hizmetleri

Teknik Destek

Google Hizmetleri

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Kurumsal Marka Yönetimi

Bizimle İletişime Geçin.
Sosyal Medya Hesaplarınızı İnceleyerek Size Özel Çözümler Sunabilmemiz İçin Bizimle İletişime Geçin.

0(850)346 7730

destek@famesosyalmedya.com

Muğla / Bodrum

0(850)346 7730

Muğla - Bodrum

Top

Instagram Beğeni Arttırma

Instagram Fotoğraf Beğenisi

Instagram Beğeni Arttırma

(Instagram Otomatik Beğeni)

  Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram bir çok açıdan kullanıcıları için vazgeçilmez bir sosyal medya mecrası haline geldi. Genellikle satış hesaplarının olduğu günlük hayatımızda almayı düşündüğümüz bir çok ürünü de Instagram satış hesaplarında bulur olduk. Peki kullanıcılar neye göre karar veriyor? Ya da kimleri takip etmeyi seviyoruz?

       Yapılan araştırmalara göre öncelikle takipçi sayınıza bakan kullanıcılar sonrasında ise gönderi beğenilerinize bakıp karar veriyor. Tabi ki yeni başlayan satış hesapları, blog hesapları, yemek tarifi hesapları ve benzeri bir çok farklı amaçla kurulmuş hesap istediği takipçi ve beğeni sayılarına ilk etapta ulaşamıyor. Çoğu zamanda kullanıcılar gönderinizi beğense bile beğen butonuna tıklamıyor. Keşfet akışında gönderilerinizin yer alması için de başlıca gereksinimlerden birisi de beğenileriniz.  Sürü psikolojisinin hakim olduğu sosyal medya mecraları için başkaları tarafından beğenilen takdir gören ya da izlenen gönderileriniz diğer kullanıcılara daha çekici gelecektir.

        Instagram Otomatik Beğeni adı verilen sistem siz gönderinizi paylaştıktan sonra belirlenen bir süre içerinde gönderilerinize tanımlanan miktarda beğeninin gelmesidir. Aylık veya yıllık olarak bu hizmeti alabilirsiniz. Gönderi miktarına göre de otomatik beğeni yapılabilir. Eğer hemen gelmesin beğeniler derseniz iki parça halinde de zamanlanabilir. Belirlediğiniz miktarın yarısı ilk yarım saatte gelip, kalan miktar da yarım saat ya da bir saat sonra gönderinize beğeni olarak gelebilir. Otomatik beğeni hizmetimizin sorunsuz olarak çalışması için tek gereken hesabınızın gizli olmamasıdır. Eğer gizli hesap kullanıyorsanız da gönderi paylaşmadan önce hesabınızı açık konuma getirilmesi gerekir. Beğenileriniz tamamlandıktan sonra hesabınızı tekrar gizleyebilirsiniz. Sadece tek bir gönderinize de Instagram Beğeni satın alabilirsiniz.  Instagram beğeni fiyatlarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

No Comments

Post a Comment