logo

Sosyal Medya Hizmetleri

Teknik Destek

Google Hizmetleri

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Kurumsal Marka Yönetimi

Bizimle İletişime Geçin.
Sosyal Medya Hesaplarınızı İnceleyerek Size Özel Çözümler Sunabilmemiz İçin Bizimle İletişime Geçin.

0(850)346 7730

destek@famesosyalmedya.com

Muğla / Bodrum

0(850)346 7730

Muğla - Bodrum

Top

Görsel Tasarım

Görsel Tasarım

Görsel Tasarım

(Logo Tasarımı, Profil Tasarımı, Kurumsal Marka Tasarımı, )

Instagram kullanıcılarına kendi deyimiyle görsel bir deneyim sunuyor. Bu sebeple profilinizi oluştururken sizde kullanıcılara görsel bir şölen sunmalısınız. Instagram profil tasarımı yazımızı inceleyerek, neler yapmanız gerektiğine bir göz atabilirsiniz.  Görsel ya da içerik tasarımı diye adlandırdığımız bu hizmet aslında sadece bir içerik üretmek değil, bir marka yaratmakla alakalı. Fame Sosyal Medya olarak görsel tasarım desteği hizmetimizi belirli başlıklara ayırdık.

Logo tasarımı:

İşletmeyseniz markanıza, kişisel hesap kullanıcısıysanız da size, hizmetlerinize ya da ilgi alanlarınıza uygun, profil fotoğrafı olarak da kullanabileceğiniz tasarımlar yapıyoruz. Renkleri, fontları ve tasarımının bütünüyle size özel hazırlanan logo tasarım hizmetimizde üç kez de revize hakkınız bulunuyor.

Öne çıkanlar kapak tasarımı

Sektörünüze ve hikayelerde yer alan kategorilerinize uygun kapak fotoğraflarınızı hazırlıyoruz.

Profil Tasarımı:

Aylık tüm paylaşımlarınızı isterseniz sizin istediğiniz fotoğraflarla, isterseniz bizim hazırladığımız içeriklerle bir bütün oluşturacak şekilde tasarlıyoruz. Sayfanızda tüm görselleri bir kompozisyon halinde ya da isterseniz online bir broşür halinde hazırlıyoruz. Bu hizmetimizde her sayfanın içeriğine, satış alanına ya da verdiği hizmete göre yeni tasarımlar oluşturabiliyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı:

Logo, öne çıkanlar kapak görselleri, profil tasarımı ve isteğe bağlı olarak kartvizit, hediye kartı gibi markanızı temsil edecek tüm tasarımları bir pakette birleştiriyoruz. Bunun yanı sıra Facebook sayfa görselleri, Youtube kapak görseli gibi pek çok platformda kullanabileceğiniz tasarımları da bu paket içeriğine ekleyebiliriz.

No Comments

Post a Comment